Restoran Yui

EHTNE JAAPANI KÖÖK

結 (YUI) tähendus jaapani keeles on “ühendus” või “side”. Tuues osakese enda kultuurist siia, soovime luua sidet Eesti ja Jaapani vahele.

Yui's puhuvad uued tuuled! Jaapani toidukultuuris on kombeks nautida ühel einekorral palju erinevaid maitseid.Ootame kõiki nautima meie rikkalikku maitsepaletti!

MEIE FILOSOOFIA

Restorani idee pärineb Fukuoka linnast, kus Jaapani traditsiooniline köök kohtub Hiina ja Korea mõjutustega, tehes sellest Jaapani toidukultuuri keskuse. Fukuokast pärit kokkade ja kunstnike koostöö läbi on sündinud modernsete sugemetega 60-kohaline restoran, mis peab siiski meeles Jaapani teeninduskultuuri traditsioone. Et kogemus oleks veel erilisem, on restoranis Jaapanile omane privaatne VIP-ruum.

Yui's puhuvad uued tuuled! Jaapani toidukultuuris on kombeks nautida ühel einekorral palju erinevaid maitseid. Soovime sarnast jaapanlikku maitseelamust pakkuda ka oma klientidele ning meie menüüsse on lisandunud mõistliku hinna ja kogusega hõrgutisi. Ühe taldriku hind on 3€. Ootame kõiki nautima meie rikkalikku maitsepaletti!

Sushi galerii